Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Falaise 1944
Autor Wiadomość
Piotr Wodtke
Kapitan

Wysłany: Pią 17 Sie, 2007   

WZ napisał/a:
są cały czas żetony do wycinania

Fuj :? do wycinania. :shock:
A ja mam dioptrie w oku :roll: ...... i nie mogę się męczyć. :wink:

WSzast
Szeregowy

Wysłany: Czw 13 Wrz, 2007   

A ja mam takie trochę osobiste pytanko: czy 24 p.uł. występuje jako jeden-osobny żeton, czy jest podzielony na pododdziały?

Wojciech Zalewski
Genera? (wydawca)

Jako jeden żeton

WSzast
Szeregowy

Czyli kraśnickie chłopaki występują w kupie!To dobrze!Mam nadzieje że można nimi pogonić kota Niemcom, bo w rzeczywistości sporo "bialych ułanów" poleglo pod Falaise, zdaje się że także dowódca pułku zginął.

Baron83
Plutonowy

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Niemcy są umocnieni w I scenariuszu "Przełamanie"? I to samo pytanie właściwie do każdego scenariusza mam, choć im dalej w bitwę, tym chyba mniej mieli czasu na okopywanie :wink: .

Motyla Noga
Porucznik

Śmiem twierdzić że są umocnieni na początku I, II i III scenariusza

Baron83
Plutonowy

Dzięki, już umacniam :mrgreen:

Earl
Kadet

Wysłany: Sob 29 Cze, 2019   

Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może numery czasopisma Taktyka i Strategia z dodatkowymi scenariuszami do Falaise?

Numery z tymi scenariuszami nie są już dostępne w sklepie wydawnictwa i zastanawiam się, czy ktoś mógłby przesłać skany ze scenariuszami, o ile wydawca nie będzie miał nic przeciwko (pytałem wydawcę mailowo, czy ma może jakieś pliki z tymi scenariuszami, ale chyba nic nie znalazł).

Grisznak
Porucznik

Wysłany: Nie 30 Cze, 2019   

Earl napisał/a:
Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może numery czasopisma Taktyka i Strategia z dodatkowymi scenariuszami do Falaise?

Numery z tymi scenariuszami nie są już dostępne w sklepie wydawnictwa i zastanawiam się, czy ktoś mógłby przesłać skany ze scenariuszami, o ile wydawca nie będzie miał nic przeciwko (pytałem wydawcę mailowo, czy ma może jakieś pliki z tymi scenariuszami, ale chyba nic nie znalazł).

Polecam spytać na grupie Planszowe Gry Wojenne na FB. Ludzie mają nierzadko całe kolekcje magazynów i może jakaś dobra dusza ci zeskanuje (ja nie kojarzę, bym miał jakieś z Falaise). Warto też śledzić Facebookowy profil TiS, bo WZ od czasu do czasu znajduje gdzieś w magazynie jakieś starocie i wystawia na sprzedaż okazyjnie.

The super-dreadnought fitted with Western technology at Vickers in England, Kongou has arrived!
Even in the Pacific Theatre, I'll use the power of my speed to be of great use! Look forward to it!

Odpowiedz do tematu